Remont kliniki

Kochani!


Wielu z Was pewnie już wie, że dziś w Stomatologii wybuchł pożar, chociaż to może za dużo powiedziane.

Pragniemy Was uspokoić - personel jest cały i zdrowy, a szkody nie są wielkie. Spłonęło krzesło, monitory i akwarium. Niestety jego mieszkańcy - ulubieńcy Najmłodszych w większości nie przeżyli. Cieszymy się jednak, że żółw jest z nami cały I zdrowy!

Największe szkody zostały spowodowane przez dym, przez co niezbędny będzie generalny remont recepcji i prace porządkowe w gabinecie.

W związku z tym jesteśmy zmuszeni odwołać wszystkie wizyty, które zaplanowane są na co najmniej najbliższe 14 dni (20.09 - 3.10). Po tym czasie planujemy ponownie otworzyć gabinet.

Staramy się również o znalezienie miejsca, w którym będziemy mogli tymczasowo dbać o Wasze piękne uśmiechy.

Sytuacja zmusiła nas także do odwołania wszystkich promocji i konkursów, które zostały zaplanowane na ten czas.

Ogromnie cieszymy się, że nikomu nic się nie stało, a nadchodzący remont traktujemy jako kolejne wyzwanie, które sprawi, że wrócimy do Was z nową, piękną recepcją!

Dziękujemy wszystkim za słowa wsparcia, które niesamowicie wiele dla nas znaczą, jednak jednocześnie prosimy o zrezygnowanie z kontaktu telefonicznego w sprawie wizyt zaplanowanych na najbliższe 2 tygodnie. Ze wszystkimi skontaktujemy się indywidualnie najszybciej jak to możliwe.


Zespół Stomatologii Słubice