Konkurs

Informacje dotyczące konkursu:

W związku z małą ilością nadesłanych prac, przedłużamy nasz konkurs literacki na opis wizyty aż do 18 maja!

Do 30 kwietnia otrzymaliśmy przepiękne wiersze, których czytanie sprawiło nam wiele radości. Jednocześnie bardzo prosimy o nadsyłanie również innych form literackich. ☺

Atrakcyjne nagrody czekają!

Przypominamy zasady konkursu:

Udział może wziąć każdy powyżej 13-go roku życia*. Wśród osób, które przyślą do nas opis wizyty (ma to być konkurs literacki, więc można popuścić wodze fantazji), komisja składająca się z 3 pracowników Stomatologii-Słubice wybierze 5 osób, które otrzymają wyjątkowe nagrody!

Prosimy o nadesłanie prac na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nie zapomnijcie o podaniu swoich danych, tak byśmy wiedzieli do kogo ma powędrować nagroda ☺ Opowiadania zostaną umieszczone na naszym profilu FB, Instagramie oraz na stronie slubice24.pl
Biorąc udział w konkursie autor wyraża zgodę na jego zasady. Czekamy do dnia 18.05.2020. Vouchery można przekazać innym osobom. Są do wykorzystania po odwołaniu stanu epidemii.

*UWAGA⚠️⚠️
Wszystkie osoby poniżej 18-go roku życia, które chcą wziąć udział w konkursie muszą wraz z pracą nadesłać pisemną zgodę rodzica / opiekuna prawnego. Ze względu na bezpieczeństwo młodych osób nie wykonujemy zabiegów higienizacji oraz wybielania u osób poniżej 18-go roku życia. Jeśli zwycięzca nie będzie miał ukończonych 18 lat, swój voucher na wybielanie / higienizację przekaże wybranej przez siebie osobie pełnoletniej. Przypominamy: biorąc udział w konkursie autor wyraża zgodę na jego zasady.