Przedłużenie zamknięcia gabinetu

Szanowni Pacjenci,

Z przykrością informujemy, iż musimy przedłużyć zamknięcie naszego gabinetu do 30.04.2020.

W nagłych wypadkach prosimy o kontakt, ponieważ organizujemy dyżury awaryjne dla osób, które są naszymi stałymi pacjentami.

UWAGA
Dostajemy sygnały, iż często nie możecie Państwo połączyć się z nami telefonicznie. Prawdopodobnie jest to spowodowane problemami siecią. W takim wypadku prosimy o maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub napisanie SMS pod numer telefonu: +48 780 077 007
Za utrudnienia przepraszamy

Ważna informacja

Szanowni Pacjenci!

Z przykrością informujemy, iż nasz gabinet pozostanie nieczynny od najbliższego poniedziałku (16.03.2020) do 30.03.2020.

Z osobami, które mają umówione na ten czas wizyty będziemy kontaktować się indywidualnie w najbliższych

 
 
Dlaczego zamykamy gabinet?
 
Nie mamy możliwości, by zapewnić Wam 100% bezpieczeństwa, a Państwa zdrowie i życie jest dla nas najważniejsze. Koronawirus rozprzestrzenia się bardzo szybko. WHO ogłosiło pandemię, w Polsce zostanie wydane rozporządzenie ministra zdrowia, dotyczące wprowadzenia stanu zagrożenia epidemicznego.
W gabinecie pojawiają się osoby z różnych państw. Wielu naszych Pacjentów to osoby starsze, dla których zarażenie może nieść ze sobą dużo poważniejsze skutki.
 
Kochani Pacjenci!
Mamy nadzieję, że zrozumiecie naszą decyzję. Podjęcie jej nie należało do łatwych, jednak uważamy, że to jedyne co możemy zrobić w aktualnej sytuacji.
 
Za wszystkie utrudnienia przepraszamy.