+48 95 718 3000+48 780 077 007Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

Was denken Kunden über die Klinik Stomatologia Słubice? Erhalten Sie echte Bewertungen, die von echten Menschen geschrieben wurden. Die Daten stammen von Google.pl und sind öffentlich zugänglich. Mehr findest du unter dem Link: www.google.pl.

Möchten Sie Ihre Meinung zu unserer Arbeit hinzufügen? Schreiben Sie uns und wir stellen es hier ein. FORMULAR

 

Profesjonalne leczenie i podejście do pacjenta. Pani doktor zawsze mila i uśmiechnięta. Bardzo pomocny i uprzejmy personel. Leczenie ortodoncyjne bardzo fachowo przeprowadzone. Serdecznie polecam. Warto :)

Bartosz Klarzyński

 

Zadzwoniłem i natychmiast otrzymałem odpowiedzi na moje pytania. Moja koleżanka zrobiła tam zęby i była bardzo zadowolona. Niemieckojęzyczny personel recepcji zrobił dobre pierwsze wrażenie. Lekarze są bardzo kompetentni.

Uwe Müller

 

W końcu przestałam się bać zabiegów stomatologicznych. Lekarz bardzo miły na spokojnie wytłumaczył wszystko. Doskonale zadbał o to, aby nie czuć żadnego bólu. W recepcji pani i pan przyjaźnie nastawieni i uśmiechnięci.

Marta Socha

 

W dniu wylotu na wakacje zepsuł mi się drut retencyjny i mimo, że nie byłam pacjentką kliniki zostałam ciepło przyjęta, co rzadko się zdarza. Wizyta była bardzo przyjemna, pełen profesjonalizm. Bardzo dziękuję! Uratowaliście moje wakacje ;)

Julia Owsiańska

 

Bardzo miła atmosfera, przystępne ceny, profesjonalne podejście do klienta. Doktor zawsze wyjaśnia przed zabiegiem co robi i dlaczego. Miła obsługa na recepcji. Jeszcze nie zdarzyło mi się, abym długo musiał czekać na przyjęcie.

Dominik Lehmann