+48 95 718 3000+48 780 077 007Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Co o klinice Stomatologia Słubice sądzą klienci? Poznaj prawdziwe opinie napisane przez prawdziwe osoby. Dane pochodzą z serwisu Google.pl i są ogólnodostępne. Więcej możesz znaleźć pod linkiem: www.google.pl.

Chcesz dodać swoją opinię o naszej pracy? Napisz do nas, a umieścimy ją tutaj. FORMULARZ KONTAKTOWY

 

Profesjonalne leczenie i podejście do pacjenta. Pani doktor zawsze mila i uśmiechnięta. Bardzo pomocny i uprzejmy personel. Leczenie ortodoncyjne bardzo fachowo przeprowadzone. Serdecznie polecam. Warto :)

Bartosz Klarzyński

 

Zadzwoniłem i natychmiast otrzymałem odpowiedzi na moje pytania. Moja koleżanka zrobiła tam zęby i była bardzo zadowolona. Niemieckojęzyczny personel recepcji zrobił dobre pierwsze wrażenie. Lekarze są bardzo kompetentni.

Uwe Müller

 

W końcu przestałam się bać zabiegów stomatologicznych. Lekarz bardzo miły na spokojnie wytłumaczył wszystko. Doskonale zadbał o to, aby nie czuć żadnego bólu. W recepcji pani i pan przyjaźnie nastawieni i uśmiechnięci.

Marta Socha

 

W dniu wylotu na wakacje zepsuł mi się drut retencyjny i mimo, że nie byłam pacjentką kliniki zostałam ciepło przyjęta, co rzadko się zdarza. Wizyta była bardzo przyjemna, pełen profesjonalizm. Bardzo dziękuję! Uratowaliście moje wakacje ;)

Julia Owsiańska

 

Bardzo miła atmosfera, przystępne ceny, profesjonalne podejście do klienta. Doktor zawsze wyjaśnia przed zabiegiem co robi i dlaczego. Miła obsługa na recepcji. Jeszcze nie zdarzyło mi się, abym długo musiał czekać na przyjęcie.

Dominik Lehmann