+48 95 718 3000+48 780 077 007Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1
Najważniejszy Jest dla nas pacjent
2
Najnowsze Technologie i materiały
3
Najwyższy Poziom wiedzy i opieki

Klinika Stomatologia Słubice oferuje szeroki zakres leczenia stomatologicznego, protetycznego, chirurgiczno-implantologicznego oraz ortodontycznego w oparciu o najnowszy sprzęt i technologie. Otaczamy naszych pacjentów jak najlepszą opieką i zapewniamy im komfort, funkcjonalność oraz piękny uśmiech. 

Potwierdzeniem wysokiego standardu usług jest długoletnia współpraca z firmami ubezpieczeniowymi z Niemiec i Polski. Ciągły, szybki rozwój pozwala nam stale podnosić poziom naszych usług oraz umożliwia korzystanie z najnowocześniejszych rozwiązań.

Dysponujemy bardzo dobrym wyposażeniem gabinetu, w którego skład wchodzi m.in. aparat do znieczuleń typu "Wand", lampa do wybielania zębów, oprzyrządowanie do doskonałego leczenia kanałowego oraz w pełni wyposażona pracownia RTG, dzięki czemu dbamy o pełen komfort naszych pacjentów podczas zabiegów.

Aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów, umożliwiamy rozliczenia w różnych walutach oraz akceptujemy płatności kartami kredytowymi.

Zapraszamy do Stomatologii Słubice!